Forumlar - Seditio CMS Genel - Duyurular - Dizin Hizmetimiz Başladı!

Ntka.org Dizin Hizmeti açıldı.
 

Author
Message
Kaan

Administrators

Online status

678 posts

#958   2017-12-20 16:30 GMT        
Dizin Hizmetimiz Başladı.!

Seo yapmanın tek nedeni vardır sitenin arama motorlarına optimizasyon (uyumluluk) sağlamak peki neden? Şöyle bir yanıt alabilirsiniz şuan internete girenlerin %90’ı sitenin adını bilseler bile Google ‘u kullanarak sitelere giriyor.
Eğer ki senin siten www.k.com ise bu site y ve z ile alakalı ayrıca bu y’nin alt kolları a ve b olsun işte seo denilen terim burda devreye giriyor.
Şimdi google açtık ve y yazıyoruz x.com görünüyor ama ne kadar iyi seo o kadar güzel uyumluluğu sağlar. Biz istiyoruz ki a veya b yazılınca yada ikiside yazılıncada x.com açılsın.

Bu nedenle bir şirket yada tamamen hit kazanmak içinde olabilir sitelerin ücretsiz reklamı ve insanların bulma şansı tamamen arama motorlarına bağlı bu nedenledir ki kodlama yada tasarım ne kadar önemli ise seo’da o kadar önemli bir etkendir.

Dizin siteleri fazla etkili olmasada bazen çok işe yarayabiliyor. Bu nedenle sitelerinizi BURAYA ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Sadece üyelik şartı vardır.

https://www.ntka.org/dizin/


Bunlara baktınızmı?
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz. Fikir yürüte bilirsiniz. Beni öyle böyle sanabilirsiniz. Ama emin olamazsınız. Sizin hakkımdaki yorumlarınız, sanmalarınız benim gerçek de ne olduğumu değiştirmez. Baktığım yeri söyleye bilirsiniz ama ne gördüğümü ASLA...

Bu mesaj Kaan tarafından 2018-03-16 11:04 GMT, 1285 Gün önce düzenlendi.